Wyszukaj w serwisie

czwartek, 9 maja 2013

Akcesoria poróżne z Lidla

W sobotę 11 maja w sieci sklepów Lidl pojawi się asortyment z kolekcji Podróż bez granic. Wśród oferowanych produktów znajdą się między innymi walizki podróżne (zarówno duże, jak i te przeznaczone do bagażu podręcznego), plecaki oraz przydatne akcesoria, takie jak waga bagażowa, pasy do walizek czy zamek cyfrowy. 

Sprawdźmy czy warto sięgnąć po którąś z nowych propozycji Lidla, przyglądając się jego ofercie bliżej.

Walizki podróżne w ofercie Lidla

W aktualnej gazetce Lidla (strony 26-27), a także na jego witrynie internetowej znajdziemy następujące oferty dotyczące walizek podróżnych: walizkę podręczną na kółkach oraz zestaw walizek podróżnych (2 sztuki).

  1. Walizka podręczna na kółkach z Lidla zaprojektowana została podobno z myślą o bagażu podręcznym w samolocie. Charakteryzuje się ona wymiarami 36 cm x 20/24 cm (w zależności od poziomu napakowania, odpowiednio 35 lub 40 litrów) x 51 cm. Porównując je z wytycznymi i ograniczeniami tanich linii lotniczych, zauważymy że walizka co prawda sprawdzi się podczas podróży każdą z nich (za wyjątkiem podróży z bezpłatnym bagażem podręcznym Wizz Air), jednak tylko wtedy, gdy nie będzie wypchana (tj. gdy nie zmieni swojej szerokości). To spory minus, bo bardzo ogranicza możliwości walizki, naraża nas również na niepotrzebny stres na lotnisku. Niemniej jednak, jej parametry (m.in. zintegrowany zaczep do połączenia z inną walizką, wysuwany uchwyt teleskopowy, pasy wewnętrzne, wiele wygodnych komór i przegród) oraz cena (jedyne 88 złotych) sprawiają, że warto zastanowić się nad zakupem tej podręcznej walizki.
  2. Zestaw walizek podróżnych zawiera dwie sztuki walizek o różnych rozmiarach: dużą (88/100 litrową - 46 cm x 71 cm x 29/34 cm) i średnią (60/70 litrową - 41 cm x 25/30 cm x 61 cm). Co ciekawe, istnieje możliwość schowania walizki jedną w drugą. Obie walizki posiadają wiele wygodnych kieszeni i przegród, pasy, wzmocnienia narożników, miejsca na adres oraz wysuwane uchwyty teleskopowe. W zestawie znajdziemy również kłódkę na kombinację cyfr typu TSA. Cena: 222 złotych - niewielka.

Inne akcesoria podróżne

Oprócz walizek w nowej kolekcji Lidla pojawią się również:
  1. Plecak TopMove (49,99 zł - dostępne różne rodzaje), wyposażony w system wentylacyjny, pokrowiec przeciwdeszczowy, elementy odblaskowe i wiele pojemnych kieszeni.
  2. Waga bagażowa (34,99 zł) - elektroniczna z wyświetlaczem, posiadająca paski nylonowe i haki dla umocowania każdego bagażu - przydatny kieszonkowy gadżet dla każdego podróżnika, posiada 3 lata gwarancji.
  3. Zamek cyfrowy (17,99 zł) - typu TSA, umożliwia zamknięcie walizki bądź plecaka na kod.
  4. Pas do walizek (19,99 zł) - zabezpiecza walizkę przed otwarciem się.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz